Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 901
Telefon : 02163168550
Fax : 02163168551
İlçe/İl : Ümraniye/İstanbul
Semt : Atatürk
Adres : Atatürk Mah.
E-Mail: firma_mail
Yorum
İstanbul Hava Durumu

DAMA OTOMOTİV İNŞ GÜV SİSİ PLS SAN TİC LTD ŞTİ

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2002 yılında kurulan DAMA CAR RENTAL, Kurumsal Yapısı ile hizmet ağını, genç ve dinamik kadrosuyla yurt çapında genişleterek büyümesini sürdürmektedir.

DAMA CAR RENTAL, kuruluşunun üstünden çok kısa bir süre geçmesine rağmen her geçen gün büyüyen ve gelişen araç kiralama pazarında yerini almış, genç kadrosu ve kaliteli hizmeti ile kısa sürede tercih edilen bir firma olmuştur. Müşteri istek,ihtiyaçlarını tespit ederek pratik ve uygun çözüm önerileri geliştirmektedir. Filo yönetimi konusunda deneyimli kadrosu ile bilgi ve birikimini müşteriyle paylaşan  DAMA CAR RENTAL, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda  tutarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

DAMA CAR RENTAL Şirketlerin filo , günlük araç kiralamaları, ve şoförlü araç hizmetlerinin yanı sıra, Sigorta ve trafik müşavirliği  hizmetleri de vermektedir.

Her zaman kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini  ön planda tutan DAMACAR RENTAL büyüyen ve gelişen araç kiralama  pazarında büyümesini sürdürecektir.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız