Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 989
Telefon : 0216 419 74 71
Cep : 0532 236 04 40
İlçe/İl : Sultanbeyli/İstanbul
Semt : Mehmetakif
Adres : Mehmetakif Mah. / Petrol Yolu Cad. No:224
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://bolat-oglu.com/
Yorum
İstanbul Hava Durumu

BOLATOĞLU PAZAR ve ÇADIR SİSTEMLERİ

MODERN MODÜLER ÇADIR SİSTEMLERİ

DETAYLI BİLGİ İÇİN
BOLATOĞLU ÇADIR SİSTEMLERİ

TELEFON : 0216 419 74 71
GSM           : 0532 236 04 40

PROJEMİZİN AMACI:

Her gün farklı semt ve sokaklarda kurulan pazar yerlerini ıslah etmek, modern ve hijyenik semt pazarları oluşturmaktır. Halkımıza ve pazarcı esnafımıza yakışmayan mevcut çirkin pazarları kaldırarak daha temiz bir pazar kurulmasını sağlamaktır. Sistemlerimiz uzun arge araştırmaları sonucunda ortaya çıkmış olup, kolayca ve kısa sürede kurulup, sökülebilen her türlü hava şartlarına uygun modüler pazar çadır sistemlerinden oluşmaktadır.

Kullanılmakta olan, hijyenik olmaktan yoksun, hantal ve derme çatma malzemelerle kurulan tezgahları, yeni modern modüler hijyenik tezgahlarla değiştirerek, mevcut pazar ve tezgahları kabus olmaktan çıkartıp, hem temiz, derli, toplu bir alışveriş süreci, hem de beş dakikada moduler kurulum sayesinde zaman tasarrufu sağlamaktır.

Modern modüler çadır sistemleri Her türlü iklim ve hava Koşullarına uygun, Özellikle kötü hava Şartları da göz önüne Alınarak pazar esnafımızın Rahat çalışabilmesine Olanak sağlayacak şekilde Tasarlanmıştır.

Kapsamı

  • Halkımıza da daha güzel, daha hijyenik ve daha keyifli alışveriş ortamı sağlayarak hem halkımıza hizmet, hemde pazarcı esnafın gelir düzeyini artırmak.
  • Daha çok halkın pazarlardan alışveriş imkanına katkı sağlamak, bunu yaparken de ülke ekonomisine katkı sağlamak temiz ve düzenli hijyenik semt pazarları oluşturmak

Modern modüler pazar çadır ve tezgah sistemlerimizin kurulumu ekibimiz tarafından 1 dakika gibi çok kısa bir zamanda kurulumu yapılabilir. Pazarcı esnafı tarafından kurulursa 5 dakika gibi kısa bir sürede kurulabilen, bir o kadarda çabuk sökülen bir sistemdir.

Modüler modern pazar ve çadır sistemlerimiz aynı zamanda yeni teknoloji aydınlatma sistemi olan led aydınlatma armatürleri ile aydınlatılmaktadır. Bu led aydınlatmalardada çok titiz araştırılarak en son yeni led armatürler tercih edilmiş olup adaptör istemeyen heryerde bulunan şehir şebekesine uyumlu ledler tercih edilmiştir. Her tezgahın bir pirizi vardır ve aynı zamanda yine soğuk kış ve sonbaharda arka ve yan bölümler BOLATOĞLU Firması tarafından tasarlanan pratik ister otomatik ister manuel kapatılarak, pazar esnafının yağmur kar rüzgar gibi kötü hava şartlarından korunması sağlanmıştır.

PATENT VE ENDÜSTRİYEL TASARIM TESCİLİ
FİRMAMIZ ADINA TESCİL EDİLMİŞTİR.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız