Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 744
Telefon : ( 0216 ) 475 9532
Cep : ( 0535 ) 012 8559
İlçe/İl : Kartal/İstanbul
Semt : Uğurmumcu
Adres : Uğurmumcu Mah. / Yunus Emre Cd. Terim Sk. No:7

Web Sitesi

http://www.ugurmumcuteknik.com
Yorum
İstanbul Hava Durumu

Uğurmumcu Teknik Kombi

Erman Teknik Servis olarak Kombi servis alanındaki deneyimli kadromuzla, bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli kendini geliştiren, yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip ekibiyle fark oluşturarak, klima, beyaz eşya ve kombi sektöründe Uğurmumcu Mahallesi‘nde “tek adres” olmaktır.

Geride bıraktığımız 12 yıl süresince daha kaliteli, daha eğitimli, kendi bünyesinde oto kontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden servis ekiplerimizle müşterilerimize hizmetler sunulmuştur. 2014 yılı içinde çalışmalarını aynı yönde devam ettiren KOMBİ, eğitime ve bilginin en üst seviyede paylaşımına verdiği önem paralelinde, müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemin sürekliliğinin sağlanması ve en üst düzeye çıkarılması çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

SERVİSİMİZ, her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman ekibimizle, verimli iş planlama yapısıyla, gerçekleştirdiğimiz projelerde sürekli ilerleme sağlamıştır. Oluşturduğu teknik altyapı sayesinde de gelişmeye açık, sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir. Kombi markalarını bünyesinde bulundurup, satış ve satış sonrası hizmet sunan, yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip “tek adres” olma başarısına ulaşmıştır.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız