Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 861
Telefon : 3123620575
Cep : 533271196
Fax : 03123620575
İlçe/İl : Çankaya/Ankara
Semt : Cebeci
Adres : Ertuğrulgazi Mah.
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.teknikmekan.com
Yorum
Ankara Hava Durumu

Tedarikçi Firma - Teknikmekan.com

teknikmekan.com faaliyete geçtiği 2006 yılından bu yana E-Ticaret mağazaları ile müşteriler arasında şeffaf,doğrudan,kolay ve güvenilir bir temas alanı oluşturmayı vizyon edinmiş,sadık kaldığı bu değerler ilede tercih edilen bir E-Ticaret sitesi haline gelmiştir.

teknikmekan.com E-Ticaretin her alanında faaliyet gösteren çok farklı siteleri bir arada barındırması,ihtiyaç ve beklentilere en makul çözüm yollarını üretmesi ve bunu yaparken en iyi hizmeti sunma mantığından taviz vermeyerek rakiplerinden ön plana çıkar .

teknikmekan.com yeniliğe açık yapısı ve sürekli genişleyen içeriğiyle dinamik bir duruş sergilerken bu duruşun kaçınılmaz bir sonucu olarak gerek firma sahipleri gerekse müşteriler için yoğun bir ticaret hacmi sunar

teknikmekan.com üyelik sözleşmesinde belirtilen kurallar çerçevesinde :

Kurumsal üyelerine : sanal mağaza yönetme,kampanya ve fırsatlarını yayınlama ürün hizmet ve ilanlarını son kullanıcı ile buluşturma imkanı vermektedir.

Bireysel üyelerine ; En doğru ve güncel kampanyalara ulaşma,Alışveriş Siteleri arasında karşılaştırma yapma ve alışveriş ile ilgili haber ve ipuçlarına tek noktadan ulaşma imkanı sunmaktadır.

Bayilerimize tüm ürünlerimizi e-ticaret sitelerinde anında satışa sunmaları için , bedava olarak xml link hizmeti vermektediz.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız