Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 811
Telefon : +90 232 877 05 80
Fax : +90 232 877 05 81
İlçe/İl : Kemalpaşa/İzmir
Semt : Kemalpaşa
Adres : Kemalpaşa O.S.B Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:78, 35170
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://pms.com.tr/

Sosyal Ağlar

Yorum
İzmir Hava Durumu

PMS Polietilen Mamülleri San. Tic. A.Ş.

PMS, 1993 yılında, ülkemizde çok da yaygın olmayan Plastik Rotasyon (Rotomolding/Rotational Molding) tekniğini kullanarak, o günkü pazar ihtiyaçlarını karşılamak üzere, İzmir/Pınarbaşı tesislerinde, imalatçı firma olarak ticari hayatına başlamıştır. İlk etapta, piyasada ihtiyaç duyulan polietilen su deposu, asit tankı, tekstil taşıma arabaları ve değişik tipteki kutuların tasarımı ve üretimine yoğunlaşan PMS, daha sonar pazar ihtiyaç ve taleplerinin çeşitlenmesi ile entegre bir plastik işleme tesisi haline gelmiştir.

2003 yılında, 11.000 m2’si kapalı olmak üzere, toplam 20.000 m2’lik İzmir/Kemalpaşa’daki yeni tesisini faaliyete geçiren PMS, üretim kapasitesini ve depolama alanlarını genişleterek müşteri ihtiyaçlarını çok daha hızlı cevaplayacak kabiliyete erişmiştir.

22 Yıllık Rotasyon imalat tecrübesi ile oluşan geniş ürün yelpazesinde şu anda; Yüzer İskele Sistemleri, Yüzer Platformlar, Marina Pontonları ve Marina Kurulumları, Polietilen Tekne ve Kanolar, Su Tankları, Kimyasal Depolama Tankları, Asit Havuzları, Silolar, Taşıma Kasaları / Arabaları, Paletler, Yakıt Depoları, Müşteriye Özel Ürünler ile Dekoratik Ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler uzmanlık alanlarına göre tescilli markalar altında toplanarak gruplandırılmıştır.

PMS’nin; marine ürünlerinden endüstriyel ürünlere, özel tasarım ürünlerden şık ve esnek dekorasyon ürünlerine kadar 4 ana başlıkta faaliyetleri bulunmaktadır;


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız