Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 577
Telefon : +90 216 349 86 69
Cep : +90 216 330 15 63
İlçe/İl : Maltepe/İstanbul
Semt : Gülsuyu
Adres : Gülensu Mah. / Kazım Karabekir cd.Pınar sk.No; 15/A-B-C
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://birisikasansor.com/
Yorum
İstanbul Hava Durumu

Birışık Asansör

Vizyonumuz

Şirketimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek mevcut dinamik yapısını ve pazardaki yeni talepleri karşılamak üzere kurulmuştur.BİRIŞIK Asansör genel olarak her türlü elektrikli,hidrolik,insan,hasta,yük asansörleri ve yürüyen merdiveni kapsayan tüm faaliyetlerde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Geçmişte dünyada ve Avrupa da kabul görmüş kaliteli marka ürünleriyle,asansör pazarında faaliyet veren firmamız kendinden aldığı  gücü yaptığı doğru yatırımlarla güvene dönüştürmüştür.

 

Misyonumuz

Birışık olarak tüm uğraşımız Asansör konusunda ülkenin önde gelen firmaları arasında olmayı hedeflemek ve bu sorumlulukla ‘’önce insan’’prensibiyle çalışmaktadır.’’İnsanlar iyi şeylere layıktır’’sloganıyla,en iyiyi sunabilmek,kaliteden ödün vermeden çalışmak olmalıdır.

Biz;projelerde,satıştan,montaja,bakımdan,teknik desteğe kadar tüm detaylarıyla hizmet vererek,geleceğin bugünden daha hızlı olacağının bilinciyle yenilikler yaratmaya devam edeceğiz.

İşte bu yüzden,’’Birışık’’imzası firmamızın prestiji olarak kalite geleneği ve 51 yıllık birikimin,verdiği güvence ile her zaman lider firma olmaya hak kazanmıştır.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız