Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 723
Telefon : 0 (216) 338 56 03
İlçe/İl : Kadıköy/İstanbul
Semt : Suadiye
Adres : Suadiye Mah. / Bağdat Caddesi Öncü Sokak Büyükhanlı Sitesi B1 Blok Kat: 5 D:16
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://webrazzi.com/

Sosyal Ağlar

Yorum
İstanbul Hava Durumu

Webrazzi

Webrazzi, Ağustos 2006’da Arda Kutsal tarafından kurulmuştur. Türkiye ve dünyadan internet alanındaki gelişmelerin incelendiği ve analiz edildiği Webrazzi Şubat 2008’den itibaren yeni yazarlara kapılarını açmıştır. Web 2.0, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama konularında Türkiye’nin en popüler blogu olan Webrazzi, Crenvo Danışmanlık bünyesinde çalışmaktadır.

Webrazzi editör ve yazarlarıyla iletişime geçmek için [email protected] adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz. Basın bülteni gönderimleriniz için lü[email protected] adresini kullanınız.

Webrazzi için yazarlık başvurunuzu buradaki form üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Webrazzi yazarlarına girişiminizi tanıtmak için Girişim Başvuru Formu‘nu kullanabilirsiniz.

Bunların dışında; Webrazzi’yi farklı ekran çözünürlüklerine uyumlu olarak çalışan Webrazzi.com internet sitemiz, Google Chrome kullanıcılarına tüm Webrazzi haberlerini anlık bildirimlerle ulaştıran ve her bir yeni ‘tab’ açılılından Webrazzi haberlerini listeleyen Chrome uygulamamız, Emanova Digital tarafından geliştirilen Android uygulamamız ve Dijital Garaj tarafından geliştirilen iOS uygulamamız vasıtasıyla okuyabilirsiniz.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız