Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 614
Telefon : 0(288) 412 43 22
Cep : 0(532) 451 28 25
Fax : 0(288) 412 65 52
İlçe/İl : Lüleburgaz/Kırklareli
Semt : Cumhuriyet
Adres : Kocasinan Mahallesi / Kereviz Sok. No:3/A
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.dorukemlak.com.tr

Sosyal Ağlar

Yorum
Kırklareli Hava Durumu

Doruk Emlak - Lüleburgaz

HAKKIMIZDA

 

Hizmet faaliyetlerine 2000’ li yılların başlarında başlayan firmamız yaptığı hizmetler ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün lider markası olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz ve talep dengelerini iyi değerlendirerek ve sürekli olarak piyasanın nabzını tutmuştur. Firmamızın hizmette güven güler yüz ve samimiyeti sayesinde müşterisinin istek ve ihtiyaçlarına en kısa zamanda cevap vermektedir.


VİZYONUMUZ

 

Yenilikleri ve Emlak Sektöründeki gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek bir marka olmak yolunda emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak.
 

POLİTİKAMIZ

 

Bu sektörle ilgili Genç, dinamik ve yeterli mesleki donanıma sahip kişi ve kuruluşlara ihtiyaç olduğu açık bir şekilde görülmekteydi. Öncelikli amacımız bu meslekle ilgili genel olumsuz kanıyı yıkmak ve yeni bir meslek ahlakıyla sektöre yenilik getirmektir.

Piyasadaki mevcut olan dejenere olmuş Emlakçılık imajına karşı samimiyet ve dürüstlük prensibiyle yeni bir anlayışla insana önem veren,  insanların istek ve beklentilerini net bir şekilde anlayıp, önce dostluk ilkesiyle müşteri portföyümüzü gittikçe arttırmak

 

HEDEFİMİZ

Hizmet faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun Avrupa standartlarında yaşanacak mekanlar vermek..
 


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız