Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 515
Telefon : 02122958811
Cep : 05072240015
İlçe/İl : Kağıthane/İstanbul
Semt : Seyrantepe
Adres : Yeşilce Mah. / Ulubaş Cad No:41
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.polebannerimalati.com

Sosyal Ağlar

Yorum
İstanbul Hava Durumu

Pole Banner İmalatı Dijital Baskı Merkezi

2013 yılında kurulmuş olan şirketimiz kurulduğu günden bu yana izlediği karlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisi ile faaliye gösterdiği reklamcılık alanında öncü konumdadır. Galip olduğu yetkin ve dinamik insan kaynağı, benzersiz teknolojik alt yapısı ile benimsediği müşteri odaklı, hizmet anlayışını kaliteden ödün vermeden sunduğu inovativ ürün ve hizmetler bütünü, folyobaski.net’in ilklerini oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Hızla gelişen teknoloji dünyasını, reklam sektörünün pazar payına entegre ederek, doğru alan ve doğru zaman anlayışını yılların vermiş olduğu deneyim ile hizmet alanlarımızı genişlemek ve sektörde kalıcı lider olmak.

Misyonumuz

Gelişen ve sürekli yenilenen teknolojiler ışığında, güncel kalabilmek, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, zamanın bir adım önüne geçerek, topluma ve çevreye kattığımız değeri belirgin bir biçimde artırmaktayız.

 

Değerlerimiz

Müşterilerimizin tüm faaliyet ve etkinliklerimizin odak noktasında bulunurken, müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız ve saygımız iş anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.
Açık iletişim ve kusursuz çalışma prensibini, ’’doğru mecra, doğru zamanlama’’ ilkelerimizden taviz vermeden profesyonel yaklaşım ile hizmet vermekteyiz.
Hedeflerimizi gerçekleştirirken müşteri istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek için teknolojik gelişimleri yakından takip edip , uzaman kadromuz ile 7/24 tek vücut olarak verimli-etkili çalışmaktayız.
Satış sonrası destek ile yaptığımız her işin arkasında durarak müşteri memnuniyetini maksimumda sağlamayı hedeflemekteyiz.
Çalışmalarımızı yaparken sosyal sorumluluk projelerimiz ile örnek kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız