Kapat
  Kapat

Genel Bilgiler

Favoriniz Favorilere Ekle
Gösterim : 772
İlçe/İl : Üsküdar/İstanbul
E-Mail: firma_mail

Web Sitesi

http://www.devoks.com
Yorum
İstanbul Hava Durumu

Devoks Bilgi Teknolojileri

Devoks Bilgi Teknolojileri yazılım sektöründe konusunda uzman tecrübeli kadrosuyla karşılaştığınız sorunları çözmenizde ve yeni iş geliştirmenizde yardımcı olacaktır.

Kurumsal anlamda sunacağımız çözümlerle firmanızın hızla gelişen teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesini ve bunlara uyum sağlamasını hedeflemekteyiz.

Sürekli gelişen bilişim dünyası sayesinde mobil uygulamalar farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için her geçen gün önemini arttırmaktadır. Telefon ve tablet kullanımı itibar göstergesi olmaktan çıkmış, hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Önümüzdeki yıllarda artan bu bağımlılık ile mobil uygulamaların değeri daha anlaşılır olacaktır.

Mobil platformlara yatırım yapan firmalar, yapmış oldukları yatırımın bedelini kısa bir zaman diliminde tekrardan geri alabileceklerdir. Mobil platformu sayesinde hem zamandan tasarruf sağlayıp, hemde personelin daha verimli çalışması sağlanmaktadır. Bunun için sizde vakit kaybetmeden firmanızın sektörde geri planda kalmasını önleyin.

Devoks olarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmanızı Mobil platformuna taşıyoruz. Bizimle iletişime geçerek size en iyi nasıl yardımcı olabileceğimizi karşılıklı konuşalım.

Devoks olarak firmanızda kullanmakta olduğunuz farklı yapıdaki yazılımların, paket programlarının ve müşteri sistemleri arasındaki iletişimi sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu sadece iş süreçlerini otomatikleştirecek, sisteminizin daha esnek, hızlı ve stabil çalışmasını sağlayacak, firmanızda ki üretim faktörlerini daha verimli kullanacak ve yeni teknolojilere sisteminizi hızlı bir şekilde adapte edecebileceksiniz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda kullanmakta olduğunuz farklı platformlardaki yazılımları birbirleri arasında entegre etmek için bizimle iletişime geçin. Size en iyi nasıl yardımcı olabileceğimizi karşılıklı konuşalım.

Günümüzde yazılım firmaları masrafları kısmak ve iş yüklerini hafifletmek için paket programlar yapmakta ve firmalara yapmış oldukları paket programlarını sunmaktadırlar. Paket programlar ilk bakışta firmanın ihtyacı gibi görünsede zamanla içindeki eksiklikler büyük sorunlar doğurmakta ve bunların değiştirilmesi için firmalardan devasa ücretler talep edilmektedir. Firmanızı rakiplerinizden ayırıp, etkili şekilde firmanızı temsil edecek ürünler geliştirmekteyiz.

Devoks olarak bizim önceliğimiz yazılımdan önce firmanızın isteklerini anlamak ve ona göre program geliştirmektir. Firmanızı bir kalıba sokmak yerine kullanacağınız programı bir kalıba sokmayı kendimize ana hedefimiz olarak belirledik.

Performansınızı arttırmak için sizlere intranet, B2B, entegrasyon, mobil uygulamalar ve web sayfası için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek size en iyi nasıl yardımcı olabileceğimizi karşılıklı konuşalım.


İşlemi Gerçekleştirmek İçin Giriş Yapmalısınız